TOP SYSTEM

Jelenia Góra, ul. Okrzei 11
tel. 606 670 858   //   792 097 707

Produkty

Drzwi Zewnętrzne PVC Vetrex Premium

Drzwi wejściowe PVC posiadają zasuwnicę z trzypunktowym ryglowaniem, skrzydło regulowane w trzech płaszczyznach oraz wkładkę patentową atestowaną w klasie A, które są gwarancją najwyższej jakości i niezawodności. Przykładamy dużą uwagę do estetyki, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć nie tylko na jakość, ale również przyjemność z użytkowania naszych produktów.

Drzwi Zewnętrzne i Wewnętrzne Porta

Firma Porta z ponad 20- letnim doświadczeniem w branży, która swój sukces zawdzięcza głównie wykwalifikowanej kadrze i stałemu rozwojowi. Projektując drzwi kieruje się światowymi trendami i korzysta z technologicznych nowinek, dzięki czemu oferuje wysokiej jakości, nowoczesne drzwi w bardzo konkurencyjnych cenach. W ofercie znajdą Państwo jedyne w swoim rodzaju drzwi wewnątrzlokalowe okleinowane i fornirowane, wejściowe antywłamaniowe, metalowe oraz techniczne przeciwpożarowe i akustyczne. Producent w swojej ofercie posiada również ościeżnice i pozostałe akcesoria do drzwi.

Drzwi Zewnętrzne i Wewnętrzne DRE

Producent DRE Sp. z o. o. zajmuje się stolarką drzwiową w tym: drzwi wewnętrzne w laminatach jak i fornirowane oraz drzwi wejściowe do mieszkań.

Drzwi Zewnętrzne KMT

Firma KMT istnieje na rynku od 1967 roku. Zajmuje się produkcją drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych i antywłamaniowych. Producent oferuje produkty najwyższej jakości poprzez działanie zgodne z najnowszą technologią oraz wieloletnie doświadczenie. Nowoczesność i wysoka jakość produktów KMT zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone w prestiżowych konkursach.